Upcoming Games
Teams Time Location
10/26/2019
3rd Bronze
3B SVDP Eagles Maiers 3rd vs 3B Marian Crusaders Wagner 3rd 9:00 AM EMS - Court 2
3B JCC Cardinals 3rd vs 3B Fort Calhoun 3rd 10:00 AM EMS - Court 2
3B Wahoops 3rd vs 3B SVDP Eagles Moylan 3rd 11:00 AM EMS - Court 2
3B Elkhorn Elite White 3rd vs 3B SVDP Eagles Moylan 3rd 12:00 PM EMS - Court 2
3B Marian Crusaders Dorn 3rd vs 3B Wahoops 3rd 1:00 PM EMS - Court 2
4th Gold-Silver A
4GSA Omaha Owls 4th vs 4GSA Bennington Badgers Blue 4th 2:00 PM EMS - Court 2
4GSA Millard West Black 4th vs 4GSA EAA Schneider 4th 3:00 PM EMS - Court 2
4GSA Girls Inc. 4th vs 4GSA Westside Black 4th 4:00 PM EMS - Court 2
4GSA Wahoops Meyer 4th vs 4GSA Elkhorn Elite Platinum 4th 5:00 PM EMS - Court 2
4th Bronze B
4BB Elkhorn Elite Blue 4th vs 4BB Westside Red 4th 6:00 PM EMS - Court 2
4BB GBA White 4th vs 4BB Bennington Badgers White 4th 7:00 PM EMS - Court 2
5th Gold-Silver A
5GSA Bennington Badgers Blue 5th vs 5GSA Millard West Black 5th 1:00 PM EVV - Court 1
5GSA Millard North Closman 5th vs 5GSA Nebraska Flight 5th 2:00 PM EVV - Court 1
5GSA Lady Express United 5th vs 5GSA Millard West Black 5th 3:00 PM EVV - Court 1
5GSA Elkhorn Elite Platinum 5th vs 5GSA Skutt Skyhawks Green 5th 4:00 PM EVV - Court 1
5th Silver B-Bronze A
5SBBA Bennington Badgers White 5th vs 5SBBA Skutt Skyhawks Black 5th 4:00 PM EMS - Court 1
5SBBA Marian Crusaders Mullen 5th vs 5SBBA College View Jr Lynx 5th 5:00 PM EMS - Court 1
5SBBA Omaha Lady Lions 5th vs 5SBBA Bennington Badgers White 5th 6:00 PM EMS - Court 1
5SBBA Marian Crusaders Talken 5th vs 5SBBA Elkhorn Elite Gold 5th 7:00 PM EMS - Court 1
5th Bronze B
5BB Elkhorn Elite Red 5th vs 5BB Millard West White 5th 9:00 AM EMS - Court 1
5BB Elkhorn Elite Red 5th vs 5BB EAA Crollard 5th 10:00 AM EMS - Court 1
5BB Legacy 5th vs 5BB Millard North Haynes 5th 11:00 AM EMS - Court 1
5BB Westside White 5th vs 5BB Mighty Bananas 5th 12:00 PM EMS - Court 1
5BB Millard South 5th vs 5BB Legacy 5th 1:00 PM EMS - Court 1
5BB Westside Red 5th vs 5BB Gretna Lerch 5th 2:00 PM EMS - Court 1
5BB Bennington Badgers Grey 5th vs 5BB Millard South 5th 3:00 PM EMS - Court 1
6th Gold-Silver A
6GSA Elkhorn Elite Diamond 5th vs 6GSA Lady Express United 6th 9:00 AM EVV - Court 1
6GSA Lady Ballers 6th vs 6GSA EAA Red 6th 10:00 AM EVV - Court 1
6GSA Lady Express United 6th vs 6GSA GBA Green Rhoades 6th 11:00 AM EVV - Court 1
6GSA Unity Stars 6th vs 6GSA Girls Inc. 6th 12:00 PM EVV - Court 1
6th Silver B-Bronze A
6SBBA Elkhorn Elite Blue 6th vs 6SBBA EAA Blue 6th 9:00 AM EVV - Court 2
6SBBA Elkhorn Elite Navy 6th vs 6SBBA Millard West Black 6th 10:00 AM EVV - Court 2
6SBBA Skutt Skyhawks Black 6th vs 6SBBA Marian Crusaders Asselin 6th 11:00 AM EVV - Court 2
6SBBA Millard South White 6th vs 6SBBA Elkhorn Elite Red 6th 12:00 PM EVV - Court 2
6th Bronze B
6BB LBA Lions 6th vs 6BB Trailblazers Blue 6th 5:00 PM EVV - Court 1
6BB Marian Crusaders Brandl 6th vs 6BB Westside Red 6th 6:00 PM EVV - Court 1
6BB Bennington Badgers White 6th vs 6BB Millard North Jacobson 6th 7:00 PM EVV - Court 1
6BB Skutt Skyhawks Green 6th vs 6BB Blair Heuton 6th 8:00 PM EVV - Court 1
6th Bronze C
6BC Millard South Blue 6th vs 6BC AL Jr. Lynx 6th 1:00 PM EVV - Court 2
6BC GBA White Marsh 6th vs 6BC Elkhorn Elite Black 6th 2:00 PM EVV - Court 2
6BC Bennington Badgers Grey 6th vs 6BC Fort Calhoun Pioneers 6th 3:00 PM EVV - Court 2
6BC Elkhorn Elite White 6th vs 6BC Westside White 6th 4:00 PM EVV - Court 2
10/27/2019
3rd Gold-Silver A
3GSA Elkhorn Elite Gold 3rd vs 3GSA Millard West Black 3rd 10:00 AM EMS - Court 2
3GSA Millard West Black 3rd vs 3GSA AL Lynx 3rd 11:00 AM EMS - Court 2
3GSA Bennington Badgers Blue 3rd vs 3GSA Elkhorn Elite Red 3rd 12:00 PM EMS - Court 2
3GSA GBA 3rd vs 3GSA Elkhorn Elite Diamond 3rd 1:00 PM EMS - Court 2
3GSA Elkhorn Elite Red 3rd vs 3GSA St Albert Saints 3rd 2:00 PM EMS - Court 2
4th Silver B-Bronze A
4SBBA Elkhorn Elite Red 4th vs 4SBBA Millard West Green 4th 9:00 AM EVV - Court 2
4SBBA EAA Red 4th vs 4SBBA Millard North Blue 4th 9:00 AM EVV - Court 1
4SBBA Millard North Blue 4th vs 4SBBA Elkhorn Elite Gold 4th 10:00 AM EVV - Court 1
4SBBA JCC Cardinals 4th vs 4SBBA Elkhorn Elite Red 4th 11:00 AM EVV - Court 1
4th Bronze B
4BB JCC Lady Lions 4th vs 4BB Bennington Badgers Grey 4th 9:00 AM EMS - Court 1
4BB Skutt Skyhawks Black 4th vs 4BB Marian Cannon 4th 9:00 AM EMS - Court 2
4BB Marian Cannon 4th vs 4BB Skutt Skyhawks Green 4th 10:00 AM EMS - Court 1
4BB EAA Blue 4th vs 4BB Millard North Jacobson 4th 10:00 AM EVV - Court 2
4BB Westside White 4th vs 4BB EAA Blue 4th 11:00 AM EVV - Court 2
7th Gold-Silver A
7GSA Elkhorn Elite Gold 7th vs 7GSA Lincoln Shockerz 7th 3:00 PM EMS - Court 1
7GSA Lincoln Shockerz 7th vs 7GSA Lady Express United 7th 4:00 PM EMS - Court 1
7GSA Lady Express United 7th vs 7GSA AL Lynx Red 7th 5:00 PM EMS - Court 1
7GSA Swish 7th vs 7GSA AL Lynx Red 7th 6:00 PM EMS - Court 1
7th Silver B-Bronze A
7SBBA Millard West Green 7th vs 7SBBA Marian Crusaders Gold 7th 11:00 AM EMS - Court 1
7SBBA North Bend 7th vs 7SBBA Marian Crusaders Silver 7th 12:00 PM EMS - Court 1
7SBBA Millard North Blue 7th vs 7SBBA Millard West Green 7th 1:00 PM EMS - Court 1
7SBBA Skutt Skyhawks Green 7th vs 7SBBA Elkhorn Elite Gold 7th 2:00 PM EMS - Court 1
7th Bronze B
7B Millard North White 7th vs 7B LBA Lions 7th 3:00 PM EMS - Court 2
7B Elkhorn Elite Blue 7th vs 7B Fort Calhoun Pioneers 7th 4:00 PM EMS - Court 2
7B Fort Calhoun Pioneers 7th vs 7B Westside Red 7th 5:00 PM EMS - Court 2
8th Gold-Silver A
8GSA Lady Express United 8th vs 8GSA Rebels 8th 3:00 PM EVV - Court 1
8GSA Treynor Cardinals 8th vs 8GSA Nebraska Clippers 7th 4:00 PM EVV - Court 1
8GSA Marian Crusaders Hoffman 8th vs 8GSA Treynor Cardinals 8th 6:00 PM EVV - Court 1
8GSA Wahoops 8th vs 8GSA Unity Stars 8th 7:00 PM EVV - Court 1
8th Silver B
8SB Millard North Pinkard 8th vs 8SB Glenwood Rams 8th 4:00 PM EVV - Court 2
8SB Blair Purple 8th vs 8SB Council Bluffs LC Titans 8th 5:00 PM EVV - Court 2
8SB Millard North Knoell 8th vs 8SB Marian Crusaders Helton 8th 6:00 PM EVV - Court 2
8SB EAA Knutson 8th vs 8SB Blair Purple 8th 7:00 PM EVV - Court 2
8th Bronze A
8BA Millard West Green 8th vs 8BA Marian Crusaders Temme 8th 12:00 PM EVV - Court 1
8BA Skutt Skyhawks Black 7th vs 8BA Westside Black 8th 1:00 PM EVV - Court 1
8BA Trailblazers 8th vs 8BA Bennington Hall 8th 2:00 PM EVV - Court 1
8BA Roncalli Lady Pride 8th vs 8BA Elkhorn Elite Red 8th 5:00 PM EVV - Court 1
8th Bronze B
8BB Elkhorn Elite White 8th vs 8BB Bennington Badgers Deaver 8th 12:00 PM EVV - Court 2
8BB LBA Lions 8th vs 8BB Platteview Trojans 8th 1:00 PM EVV - Court 2
8BB Legacy 8th vs 8BB Elkhorn Elite Blue 8th 2:00 PM EVV - Court 2
8BB Legacy 8th vs 8BB Westside Red 8th 3:00 PM EVV - Court 2
 
 Copyright© 2019, Conqueror Basketball League All Rights Reserved.