Upcoming Games
Teams Time Location
12/03/2022
3rd Silver B/Bronze A
3SBBA Millard West Black 3rd vs 3SBBA Wahoops 3rd 9:00 AM ERMS - Court 2
3SBBA Mountain Lions 3rd vs 3SBBA Ashland-Greenwood Blue 3rd 10:00 AM ERMS - Court 2
3SBBA Millard North Fehr 3rd vs 3SBBA Millard West Green 3rd 11:00 AM ERMS - Court 2
3SBBA Millard West Black 3rd vs 3SBBA GBA Watson 3rd 12:00 PM ERMS - Court 2
3SBBA Gretna Shooting Stars 3rd vs 3SBBA Team Factory 2nd 1:00 PM ERMS - Court 2
3rd Bronze B
3BB Skutt Black 3rd vs 3BB Ashland-Greenwood White 3rd 9:00 AM EVV - Court 2
3BB Ashland-Greenwood Black 3rd vs 3BB Bennington Jensen 3rd 10:00 AM EVV - Court 2
3BB Lady Lions vs 3BB Millard West White 3rd 11:00 AM EVV - Court 2
3BB Bennington Badgers Minnick 3rd vs 3BB JCC Lady Lions 3rd 12:00 PM EVV - Court 2
3BB Millard South 3rd vs 3BB Millard West White 3rd 1:00 PM EVV - Court 2
4th Gold/Silver A
4GSA Millard South Red 4th vs 4GSA Skutt Black 4th 5:00 PM ERMS - Court 2
4GSA PLV Maroon 4th vs 4GSA Team Factory 4th 6:00 PM ERMS - Court 2
4GSA GBA Dickes 4th vs 4GSA Millard North Winter 4th 7:00 PM ERMS - Court 2
4GSA PLV Maroon 4th vs 4GSA Millard West Black 4th 8:00 PM ERMS - Court 2
4th Bronze B
4BB ICE 4th vs 4BB SSM Flames 4th 2:00 PM ERMS - Court 2
4BB GBA Stinger 4th vs 4BB Bennington Pecor 4th 3:00 PM ERMS - Court 2
4BB ICE 4th vs 4BB JCC Cardinals 4th 4:00 PM ERMS - Court 2
5th Gold/Silver A
5GSA Team Factory 5th vs 5GSA Millard West Black 5th 6:00 PM ERMS - Court 1
5GSA PLV Maroon 5th vs 5GSA Marian White 5th 7:00 PM ERMS - Court 1
5GSA Millard South Red 5th vs 5GSA Millard West Black 5th 8:00 PM ERMS - Court 1
5th Silver B/Bronze A
5SBBA PLV Monarchs White 5th vs 5SBBA Lincoln Shockerz 5th 9:00 AM ERMS - Court 1
5SBBA Wahoops 5th vs 5SBBA GBA Eppenbach 5th 10:00 AM ERMS - Court 1
5SBBA Ashland-Greenwood Blue 5th vs 5SBBA Lincoln Shockerz 5th 11:00 AM ERMS - Court 1
5SBBA PLV Monarchs White 5th vs 5SBBA GBA Eppenbach 5th 12:00 PM ERMS - Court 1
5SBBA Bennington Hall 5th vs 5SBBA GBA Furstenau 5th 1:00 PM ERMS - Court 1
5th Bronze B
5BB Millard North Broussard 5th vs 5BB Fusion 5th 9:00 AM EVV - Court 1
5BB ICE 5th vs 5BB Bellevue Thunder 5th 10:00 AM EVV - Court 1
5BB Marian Blue 5th vs 5BB ICE 5th 11:00 AM EVV - Court 1
5BB Millard North Bell 5th vs 5BB Bennington Sunderman 5th 12:00 PM EVV - Court 1
5BB Nebraska Flight 5th vs 5BB JCC Lady Lions 5th 2:00 PM EVV - Court 2
5th Bronze C
5BC Skutt Black 5th vs 5BC Elkhorn Elite Tigers 5th 2:00 PM ERMS - Court 1
5BC Ashland-Greenwood White 5th vs 5BC GBAC Atchison 5th 3:00 PM ERMS - Court 1
5BC Westside Black 5th vs 5BC PLV South Nelson 4th 4:00 PM ERMS - Court 1
5BC Mountain Lions 5th vs 5BC Bennington Baumann 5th 5:00 PM ERMS - Court 1
6th Gold/Silver A
6GSA Wahoops 6th vs 6GSA Elkhorn Elite Thompson 6th 1:00 PM EVV - Court 1
6GSA Team Factory 6th vs 6GSA GBA Donahue 6th 2:00 PM EVV - Court 1
6GSA Marian Blue 6th vs 6GSA PLV Monarchs Maroon 6th 3:00 PM EVV - Court 1
6GSA Marian White 6th vs 6GSA Millard North Frederick 6th 4:00 PM EVV - Court 1
6th Silver B/Bronze A
6SBBA Elkhorn Elite Golden Aces 6th vs 6SBBA GBA Kreikemeier 6th 5:00 PM EVV - Court 1
6SBBA Elkhorn Elite All-Stars 6th vs 6SBBA GBA Reicks 6th 6:00 PM EVV - Court 1
6SBBA Skutt Black 6th vs 6SBBA Marian Silver 6th 7:00 PM EVV - Court 1
6SBBA Nebraska Impact OConnor 6th vs 6SBBA GBA Reicks 6th 8:00 PM EVV - Court 1
6th Bronze B
6BB LBA Lions 6th vs 6BB Elkhorn Elite Fire 6th 4:00 PM EVV - Court 2
6BB DC West 5th/6th vs 6BB GBAC Thompson 6th 5:00 PM EVV - Court 2
6BB Skutt Green 6th vs 6BB Bennington Miles 6th 6:00 PM EVV - Court 2
6BB Marian Black 6th vs 6BB Bellevue Thunder 6th 7:00 PM EVV - Court 2
6BB Millard West Grey 6th vs 6BB Westside Red 6th 8:00 PM EVV - Court 2
12/04/2022
4th Silver B/Bronze A
4SBBA Glenwood 4th vs 4SBBA Bennington McAleer 4th 9:00 AM ENRMS - Court 1
4SBBA Wahoops 4th vs 4SBBA Millard West Green 4th 10:00 AM ENRMS - Court 1
4SBBA Elkhorn Elite Panthers 4th vs 4SBBA Bennington McAleer 4th 11:00 AM ENRMS - Court 1
4SBBA Skutt Green 4th vs 4SBBA Millard West Green 4th 12:00 PM ENRMS - Court 1
4th Bronze C
4BC Millard North Ott 4th vs 4BC Elkhorn Elite Skar 4th 9:00 AM ENRMS - Court 2
4BC Westside Black 4th vs 4BC Millard West White 4th 10:00 AM ENRMS - Court 2
4BC Nebraska Impact Dolesh 3rd vs 4BC DC West Falcons 4th 11:00 AM ENRMS - Court 2
4BC Millard South White 4th vs 4BC Millard West White 4th 12:00 PM ENRMS - Court 2
7th Gold/Silver A
7GSA MW Hornets Red 7th vs 7GSA Westpoint GACC 7th 2:00 PM ERMS - Court 1
7GSA Elkhorn Elite Blomenkamp 7th vs 7GSA PLV Maroon 7th 3:00 PM ERMS - Court 1
7GSA Elkhorn Elite PJ 7th vs 7GSA Westpoint GACC 7th 4:00 PM ERMS - Court 1
7GSA MW Hornets Red 7th vs 7GSA Bennington Rebels 7th 5:00 PM ERMS - Court 1
7GSA Springfield Jr. Trojans 7th vs 7GSA PLV Maroon 7th 6:00 PM ERMS - Court 1
7th Silver B/Bronze A
7SBBA Fort Calhoun 7th vs 7SBBA Wahoops 7th 2:00 PM ERMS - Court 2
7SBBA Elkhorn Elite Garst 7th vs 7SBBA Westside Black 7th 3:00 PM ERMS - Court 2
7SBBA MW Hornets Blue 7th vs 7SBBA Gross Jr. Cougars A 7th 4:00 PM ERMS - Court 2
7SBBA Elkhorn Elite Garst 7th vs 7SBBA GBA Klostermeyer 7th 5:00 PM ERMS - Court 2
7SBBA MW Hornets Blue 7th vs 7SBBA Team Factory 7th 6:00 PM ERMS - Court 2
7th Bronze B
7BB Cedar Bluffs Wildcats 7th vs 7BB Nebraska Pearls 7th 10:00 AM EVV - Court 2
7BB Westside Red 7th vs 7BB Fort Calhoun 7th 11:00 AM EVV - Court 2
7BB Ashland-Greenwood Blue 7th vs 7BB North Bend 7th 12:00 PM EVV - Court 2
7BB Millard North Jacobson 6th/7th vs 7BB North Bend 7th 1:00 PM EVV - Court 2
7BB Jaguars 7th vs 7BB Millard North Jacobson 6th/7th 3:00 PM EVV - Court 2
7th Bronze C
7BC Skutt White 7th vs 7BC Lady Express Grey 7th 9:00 AM EVV - Court 1
7BC CB Jr. Jackets 6th/7th vs 7BC JCC Lady Lions 7th 9:00 AM EVV - Court 2
7BC Westside White 7th vs 7BC Gross Jr. Cougars 7th 10:00 AM EVV - Court 1
7BC Nebraska Venom vs 7BC Marian Blue 7th 11:00 AM EVV - Court 1
8th Gold/Silver A
8GSA PLV Maroon 8th vs 8GSA Lady Express Black 8th 5:00 PM EVV - Court 1
8GSA Marian White 8th vs 8GSA Unity Stars 7th/8th 6:00 PM EVV - Court 1
8GSA PLV Maroon 8th vs 8GSA Elkhorn Elite All-Stars 8th 7:00 PM EVV - Court 1
8th Silver B/Bronze A
8SBBA Team Factory 8th vs 8SBBA LBA Lions 8th 2:00 PM EVV - Court 2
8SBBA Millard North Bonin 8th vs 8SBBA PLV White 8th 4:00 PM EVV - Court 2
8SBBA Team Factory 8th vs 8SBBA Bellevue Thunder 8th 5:00 PM EVV - Court 2
8SBBA Springfield Trojans 8th vs 8SBBA PLV White 8th 6:00 PM EVV - Court 2
8SBBA Wahoops 8th vs 8SBBA Cross Over Sports 8th 7:00 PM EVV - Court 2
8th Bronze B
8BB Marian Blue 8th vs 8BB Millard South White 8th 12:00 PM EVV - Court 1
8BB Elkhorn Elite Sparks 7th/8th vs 8BB Lady Express Grey 8th 1:00 PM EVV - Court 1
8BB Millard West Green 7th/8th vs 8BB Legacy 8th 2:00 PM EVV - Court 1
8BB Gretna Flames 8th vs 8BB Lady Express Black 7th 3:00 PM EVV - Court 1
8BB Millard West Green 7th/8th vs 8BB Lady Express Grey 8th 4:00 PM EVV - Court 1
 
 Copyright© 2022, Conqueror Basketball League All Rights Reserved.